| Nama merek: | HSTECH |
| Nomor Model: | HS-203 |
| Moq: | 1 buah |
| harga: | negotiable |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T |
| Kemampuan Penyediaan: | 100Pc/bulan |
| Artikel | Spesifikasi |
|---|---|
| Model | HS-203 |
| Sumber Daya | AC220V Single Phase, 50-60Hz |
| Berat mesin | 60 KG |
| Ukuran Mesin | 770 × 370 × 420 mm |
| Panjang Pemotongan | 300 mm |
| Tekanan maksimum roda pisau | 350 mm |
| Penyesuaian Roda Pisau | 0-3 mm |
| Penyesuaian Pisau Bawah | 0-2 mm |
| Lebar Baffle Belakang | 150 mm |
| Lebar maksimum PCB | 150 mm |
| Panjang pemotongan maksimum | 350 mm |
| Jangkauan Ketebalan PCB | 0.6 - 3,2 mm |
| Ketebalan alur V | 0.25 - 2,0 mm |